Sende Yaz!

Teşekkür Mektupları

"İnternet üzerinden araştırıp size ulaştığımda evimin bu kadar mükemmel sonuçta temiz olacağını düşünmemiştim. Temizlik takıntılı birisi olarak gerçekten işçiliğiniz çok iyi çok çok teşekkürler."

Kadriye ZERDALİ

"Bir müteahhit arkadaşımın tavsiyesi üzerine inşaat sonrası temizlik hizmetini denedim. Yapılan temizlikle işçiliğin ortaya çıkması hem bizim için hem de müşterilerimiz için detayları görme şansını ortaya çıkardı."

Ayhan EKŞİ

"Dairelerimizi temizletmeden işimiz bitti demiyorum. Temizlenmiş daire üzerindeki işçiliği detaylı bir şekilde kontrol ederek, müşterilerime gönül rahatlığıyla dairemi pazarlıyorum. Satmam daha kolay oluyor. "

Burhan TAYFUN

"İnşaat sonrası komple bina temizliğinin satışlarımızı arttıracağı fikriyle bize geldiğiniz zaman ilk günden etkisini göreceğimizi tahmin etmemiştim. Şimdi her inşaat sonrası sizi çağırıyorum."

ALİ AKBABA
Çetintürk Bilgisayar Copyright 2012-2014 © Çağdaşay Temizlik - Tüm Hakları Saklıdır
Antalya Temizlik FirmalarıAntalya Temizlik FirmasıAntalya Temizlik ŞireketleriLamine AhşapMasif PanelAhşap PencereHasır DekorasyonKamış ÇatıThermowoodbahçe konaklarıHalı YıkamaHalı TemizlemeAntalya Koltuk YıkamaAntalya Halı YıkamaAntalya Halı Temizlemeantalya kolejlise kolejantalya en iyi kolejantalya özel okulantalya kaliteli eğitimantalya eğitim öğretimilkokul kolejserik kolejserik özel okulantalya web tasarımantalya web sitesiantalya profesyonel webprofesyonel web tasarımantalya web yazılımkontrol panelli web siteweb tasarım antalyaWeb sitesi yaptırmak istiyorumAntalya Halı TemizlemeAntalya Halı YıkamaAntalya Koltuk YıkamaAntalya Temizlik FirmalarıAntalya Temizlik ŞirketleriHalı TemizlemeHalı YıkamaAntalya Web Site TasarımıWeb Site TasarımıDinamik Web Sitesiantalya rüya evleriantalya dream houserüya evleridream househazır web sitesihızlı web site kurulumukurumsal web sitefirma web sitesiyönetim panelli web sitejaluziperdestor perdezebra perdekatlanır cam balkonhareketli küpeşteotomatik tentehalı yıkamahalı temizlemeantalya halı yıkamaantalya halı temizlememakaleler